, Beko Lodówki Newsy

Premiera szerokich lodówek do zabudowy od Beko – aż 69 cm!

fot. Beko

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

8 odpowiedzi na “Premiera szerokich lodówek do zabudowy od Beko – aż 69 cm!”

 1. Joanna pisze:

  Dzień dobry, czy spotkał się może Pan z jakimiś opiniami na temat użytkowania tych szerokich lodówek do zabudowy z Beko? Może miał Pan okazję przyjrzeć się im z bliska? Lodówka jest trudno dostępna w sklepach, a według wytycznych front do takiej lodówki musi być dość szeroki, na 75 cm. Zastanawiam się, czy wygodnie otwiera się tak duże, szerokie drzwi. Ciężko znaleźć jakąkolwiek opinię użytkownika na temat tego modelu, a szukam lodówki do zabudowy, która właśnie miałaby większą pojemność, ponieważ standardowe lodówki do zabudowy są znacząco mniej pojemne, niż lodówki wolnostojące.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Tego modelu nie widziałem na oczy, ale zawsze pod ręką w pracy miałem tak samo szerokie Whirlpoole – jak dla mnie otwiera się je normalnie, nigdy nie zwróciłem jakoś na to uwagi. Z tych 69 cm szerokości polecić można tylko Beko, mimo bycia świeżakiem na rynku i braku opinii – Whirlpoole mają tyle negatywnych opinii, że lepiej omijać (dot. tylko 69 cm szer.).

 2. Ola pisze:

  Witam, mam pytanie. Zastanawiam się między modelami- lodówka WHIRLPOOL SP40 802 EU 2 , która niestety nie ma systemu No frost, natomiast znalazłam pozytywne opinie w internecie, a druga lodówka- BEKO BCNE400E40SN , o której niestety nie znalazlam żadnej opinii. Czy mogę prosić o doradzenie? Model BCNE400E50SHN nie jest niestety dostepny.

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   O modelu Whirlpoola można sporo negatywnych opinii poczytać, Beko to świeżak, ale raczej na ten nowo dostępny model, zdecydowałbym się w 1 kolejności.

 3. Jakub pisze:

  Dzień dobry,

  Czy coś wiadomo na temat pojawienia się tych lodówek w sprzedaży?

  Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml