, Promocje

Lodówka Samsung Grand+ aż 500 zł taniej w EURO – tylko 1599 zł!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Lodówka Samsung Grand+ aż 500 zł taniej w EURO – tylko 1599 zł!”

 1. Tomek pisze:

  Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź 🙂

 2. Tomek pisze:

  Witam,
  czy lodówki faktycznie nie da się obudować czy można obudować w ten sposób, że zostanie po te 5 cm luzu z boków i z tyłu?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Samsungi oddają ciepło bokami, więc chociaż te 3 cm trzeba z każdej strony zostawić – można zrobić z przodu maskownicę – będzie wyglądała jak zabudowana, a w środku pozostanie przestrzeń.

  • Tomek pisze:

   a co z lodówkami LG? też wymagają kilku cm luzu w przypadku obudowania ich płytą meblową? do tej pory chciałem kupować LG GBB62PZHMN Nofrost, natomiast kusi cena tego Samsunga. Żona uparła się żeby lodówkę obudować z trzech stron (boki i góra), od frontu nie będzie zabudowana.

   • Krzysztof Kulikowski pisze:

    Z LG jest mały problem… Większość ich lodówek ma z tyłu parownik (taką drabinkę), więc na logikę, oddają ciepło tyłem, lecz LG i tak podaje, że każda ich lodówka wymaga pozostawienia 5 cm przestrzeni z każdej strony, obojętnie czy oddaje ciepło bokami jak GBB92, czy tyłem jak większość GBB72 i GBB62… Firma w ten sposób zabezpiecza się przez ewentualnymi reklamacjami na podwyższone zużycie energii, bo to jedyny skutek obudowania boków, lodówki oddającej ciepło tyłem (o jakieś 20-25% rocznie, czyli frytki). Góry lodówki nie powinno się zabudowywać w żadnym wariancie oddawania ciepła, więc żonę trzeba spacyfikować 😉
    Podany model LG jest spoko, choć nie przepadam w tej firmie za białym wykończeniem półek – potrafi szybko żółknąć – lepiej brać te ze srebrnym plastikiem z serii GBB72. Dodatkowo zyskujemy regulację temperatury i wilgotności w szufladach chłodziarki – bardzo przydatny bajer. Do typowego obudowania nadają się lodówki Gorenje oznaczone funkcjonalnością KitchenFit – łatwo je poznać po głębokości 59,2 cm. Im wystarczy zostawić dosłownie 2-5 cm z tyłu i kilka cm z góry.

 3. Marcin pisze:

  Czy w lodówkach Samsunga został wyeliminowany problem zbierającej się w zamrażalniku wody ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


reklamaml