, De'Longhi Newsy Akcja partnerska

Jak porządnie odkamienić ekspres do kawy? Odkamienianie ekspresu

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Jak porządnie odkamienić ekspres do kawy? Odkamienianie ekspresu”

 1. Tyk pisze:

  Przeczytajcie sobie sklad chemiczny dedykowanych odkamieniaczy,a pozniej wlaczcie myslenie.

 2. Grzegorz pisze:

  Nareszcie znalazłem porządny artykuł, z którego mogę się dowiedzieć, jak odkamienić ekspres do kawy, bo zawsze miałem wątpliwości. Od niedawna mam ekspres do kawy z pojemnikiem na mleko firmy DeLonghi w domu i muszę się wszystkiego uczyć. Wcześniej korzystałem tylko z ekspresu w pracy, ale nie do mnie należało dbanie o ten sprzęt.

 3. Anna pisze:

  Cieszę się, że mam ekspres ciśnieniowy z firmy De’Longhi, bo jest z wyższej półki i ma świetną funkcję automatycznego odkamieniania i czyszczenia. Mieli także na bieżąco ziarna i spienia mleko. A odkamienianie ekspresu wykonuję regularnie.

 4. Wanda pisze:

  Jak to dobrze, że trafiłam na ten artykuł. Już od dłuższego czasu myślę o tym, jak odkamienić ekspres, bo wiem, że niedługo będzie taka potrzeba. Tak naprawdę niewiele jest na ten temat informacji w sieci. Dzięki.

 5. sabina pisze:

  To prawda, regularna konserwacja wydłuża żywotność naszych sprzętów. Mam ekspres marki JURA i czyszczę go tylko oryginalnymi środkami. Ekspres już 3 lata chodzi bez zarzutu i mam nadzieję, że tak też będzie przez kolejne lata.

Dodaj komentarz


reklamaml