, Kuchnia Mikrofalówki Poradniki

Jaka kuchenka mikrofalowa? Poradnik agdManiaKa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Jaka kuchenka mikrofalowa? Poradnik agdManiaKa”

 1. Tomek pisze:

  Dzień dobry
  Proszę o pomoc. Szukam taniej kuchni mikrofalowej do zabudowy. Wymagania: drzwi otwierane do dołu; pojemność więcej niż 25l a mniej niż 45l. Producent chyba nie ma znaczenia.

  Koniecznie z funkcją glilowanie + CRIPS

  Jeśli nie ma takich na rynku, co może Pan polecić do zabudowy pomijając kryteria pojemnościowe?

  • Krzysztof Kulikowski pisze:

   Pana wymagania spełniają tylko mikrofalówki Whirlpoola – są najtańsze z otwieranych do dołu, mają talerz crisp i grilla – występują w wielu kolorach i z kilkoma wariantami uchwytu za 1399 zł. np: Whirlpool AMW 731/IX

 2. Petuśka99 pisze:

  A ja polecę Wam mikrofalówkę Kernau. Piekę w niej często pizzę, ma świetny program do odmrażania i służy mi bezawaryjnie już bardzo długi czas.

 3. zocha pisze:

  nie ma jej tu w opisach, ale…polecam mikrofale panasonica, ktora Panasonic NN-GD361MEPG, szybkie działanie, funkcja grilla i oszczednosc to niektore zalety tej mikrofali

 4. lolo pisze:

  zapomniano chyba o najważniejszym: czy kuchenka steruje mocą mikrofal czy czasem pracy na pełnej mocy (najprostsze i najtańsze jednak od strony żywności najgorsze rozwiązanie) podpowiem, że 10 lat temu firma na P produkowała takie – ze sterowaniem mocy.

 5. Maciej pisze:

  A na jakich targach widziałeś taki sprzęt? Inteligentne domy to coraz popularniejszy temat i sporo firm rusza w tym kierunku.

 6. Monty pisze:

  Amica i Whirlpool są ekstra :)) jeszcze szukam takiej dla wygody na pilota. Tylko się nie śmiejcie. Widziałem coś takiego na targach za granica.. Teraz w Warszawie coś z agd/rtv też mają pokazywać na targach domu inteligentnego. A wy który sprzęt polecacie?

Dodaj komentarz


reklamaml