, Dom Oczyszczacze Polecamy Akcja partnerska

Dobry i tani oczyszczacz powietrza z Media Expert. Co kupić?

jaki oczyszczacz agdmaniak
Popularne produkty:

23 odpowiedzi na “Dobry i tani oczyszczacz powietrza z Media Expert. Co kupić?”

 1. Mati pisze:

  Ja mam według mnie kompletny oczyszczacz Philipiaka który dobrze wywiązuje się ze swojej funkcji. Wszystko to zapewne dzieki połączonemu systemowi opartemu na filtrze HEPA, jonizacji i promieniom UV. Sprzęt jest kompaktowych rozmiarów a przez to wygodny w przenoszeniu.

  • maciejow pisze:

   Wydaje się porządnym sprzętem. Gdzie go można obejrzeć? W sklepach z rtv/agd będzie dostępny?

   • Marta Kowalewska pisze:

    Witam! Maciejow, filtr powietrza Air Purifier Philipiak znajdziesz wyłącznie w naszych salonach. Posiadamy ich kilka w największych miastach w Polsce. Ich adresy znajdziesz tutaj: philipiaksalony pl/jak-kupic

    Pozdrawiam, Marta Kowalewska
    Online Ekspert marki PHILIPIAK

 2. berenika pisze:

  oczyszczacz powietrza ja tam kupiłam z sharpa. Bardzo dobra opcja zwłaszcza z nawilżaniem powietrza SHARP KC-A50EUW
  www.ceneo.pl/20938605#pid=525

 3. Maks pisze:

  PS. Ludzie na ogół tracą rozum, gdy widzą niską cenę produktu i przez to bardzo łatwo dają się wydoić producentom, ponieważ nie myślą o kosztach eksploatacji, dzięki którym w efekcie zapłacą dużo drożej od tych pozornie droższych produktów, które za to są dużo tańsze w eksploatacji (filtry i pobór prądu)!

 4. Maks pisze:

  Artykuł jest nierzetelny i niewiarygodny. Autor obok ceny za oczyszczacz wprawdzie wspomina o kosztach eksploatacji, lecz jest niekonsekwentny! Co do Sharpa podał tańszy model, lecz dużo droższy w eksploatacji od nowszych modeli (prąd i filtry), które są nieco droższe, ale w efekcie końcowym wychodzą taniej (dzięki tańszym kosztom eksploatacji, bo jest różnica, gdy w tańszym roczne filtry kosztują 348 zł, a w droższym… 90 zł!), A podany Electrolux jako niby porównywalny, to już zupełnie jakaś pomyłka! Roczny koszt filtrów to 446 zł, a do tego koszty energii – pobór 35 W (w Sharpie 4-25 W). Pomijam już że poza tym Sharp jest dużo cichszy (max 48 dB, a Eletrolux 60!).

 5. qaz pisze:

  fajne rzeczy w tym media expert, chyba się przejdę jutro do sklepu 🙂

 6. Orzesz ja pisze:

  A chciałem napisać żeby nie pierdzieć a to o oczyszczaczu jest, a nie o odświeżaczu 🙂

 7. panimila@op.pl pisze:

  Ja nie pamietam marki, ale mam właśni z media expert za jakies 149 złotych i jest genialny…sluży mi dwa lata juz

 8. Tommy pisze:

  To jest sprzęt dobry i tani? Niestety kolejny artykuł robiący wodę z mózgu. A może Webber (notabene w ofercie wymienionego sklepiu? A może Goclever? Nie mówiąc o Xiaomi… Eeech.

 9. remo pisze:

  Sprawię sobie moze jakiś na śiwęta. Pewnie promo na nie rzucą

 10. Jan Kowalski pisze:

  Nie kupuj żadnego. Od życia w zbyt sterylnych warunkach powstają alergie. Niech organizm się uczy walczyć z tym co w powietrzu. Daj szansę kolejnym pokoleniom by były odporne na takie duperele!

  • Karol pisze:

   Do Jan Kowalski
   Brawo! Super podejście, tak trzymać. A jak organizm się nie nauczy to masz alergie, choroby układu oddechowego lub raka (niepotrzebne skreślić).
   Nie wiem czy alergie powstają od przebywania w zbyt sterylnych warunkach (Ty widać się znasz) ale na pewno powstają od przebywania w otoczeniu alergenów.
   Jak nie znasz się na czymś to nie pisz dyrdymałów.
   Fakt. Na w niektórych oczyszczaczach (tych lepszych) w instrukcji jest napisane by nie chodził na okrągło przez nie wiadomo jak długo, ale pyły zawieszone po każdorazowym wietrzeniu lepiej jednak żeby lądowały na filtrze a nie w Twoich płucach. Ale to już jak lubisz.

   • kemo pisze:

    Może pan jan kowlaski się lubi truć smogiem – ja nie

    • kaczorek pisze:

     Alerigie alergiami ale jak dzieci mają żyć w wiecznym smogu to raczej też nie jest zdrowo. A taki oczyszczacz powietrza jednak może być do tego dobry. Nawet na ten najgorszy sezon który zaraz nadejdzie. Trochę kosztuje nawet w tych promocjach, ale jednak moim zdaniem jest to świetna opcja

 11. maurycon pisze:

  Dzisiaj na black friday lepiej idź to zobaczysz że teraz albo nigdy.

 12. belzerkosnok@wp.pl pisze:

  W media expercie te promocje wyglądają całkiem całkiem, ale jeszcze się nie zdecydowałem. Póki co jest jeszcze trochę czasu, mam nadzieję.

  • erni pisze:

   Ja tam kupiłem EAP300 póki są, bo ludzie wykupią i tyle je widzieli

  • ukash pisze:

   też mi się tak wydaje, trzeba brać póki jeszcze mega smogu nie ma bo wykupią wszystko wtedy

  • souler pisze:

   mam z media experta nawilżacz najprostszy MPM – sprawdza się bardzo dobrze już 1,5 roku więc, jedyny minus to że nie jest jakoś wybitnie designerski, ale ma za to bardzo duży zbiornik

Dodaj komentarz


reklamaml