Parownice do ubrań Philips mogą okazać się niezastąpione przy odświeżaniu ubrań, niwelowaniu brzydkich zapachów i zabijaniu bakterii. Urządzenia przydadzą się zarówno do garderoby, jak i zasłon czy tapicerowanych mebli.
W ofercie Philips znajdziesz poręczne parownice Steam&Go, które znajdą wiele zastosowań na co dzień w domu, ale przydadzą się również w podróży, gdy nie masz pod ręką żelazka. Dzięki funkcji 2w1 steamerów możesz używać zarówno w pionie, jak i poziomie.
W ofercie dostępny jest m.in. nowy steamer StyleTouch Pure GC440, który posiada największy zbiornik wody wśród dotychczasowych modeli ręcznych Philips. Jego pojemność 200 ml umożliwia odświeżenie do 3 ubrań za jednym razem, przez co jest idealny do szybkich poprawek kilku sztuk garderoby.
Dodatkowo StyleTouch Pure posiada ładny design i umożliwia postawienie go bezpiecznie w pionie na podstawie, dzięki czemu możesz go trzymać w widocznym miejscu w pokoju, by był zawsze pod ręką. Dzięki funkcji Quick Calc Release, czyli szybkiemu usuwaniu kamienia, urządzenie może działać dłużej, zapewniając taką samą wydajność.
Philips posiada również steamery stojące z wbudowanym wieszakiem z funkcją Hang&Lock zapewniającym stabilność podczas pracy i znacznie większym zbiornikiem wody o pojemności 1,2l. Z parownicami stojącymi znacznie szybciej – już w kilku ruchach usuniesz zagniecenia z ubrań, a urządzenia posiadają 3 poziomy strumienia pary, w tym tryb ECO.
Dodatkowo modele GC565 i GC568 dzięki technologii AirStretch pozwalają osiągnąć zadowalające w krótszym czasie. Siła ssąca delikatnie przyciąga ubrania do płyty parowej, co pozwala bezpiecznie i łatwo usunąć zagniecenia. Z kolei model GC535 dzięki specjalnej nasadce zapachowej MyEssence umożliwia nie tylko odprasowanie tkanin, ale też nadanie im ulubionego zapachu.
Rekomendowane ceny steamerów Philips wynoszą:
Źródło: informacje prasowe.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Radzę, jak w 2026 roku zrobić warzywnik wygodny w obsłudze, bez wydawania fortuny. Podpowiem, co…
Za 200 zł można teraz w Lidlu kupić najlepszy z tanich odkurzaczy do pracy na…
Klasa premium "za grosze"? Sprawdzamy, czy warto kupić pralki Asko Classic, które wcale nie ustępują…
Jaki odkurzacz na lata wybrać? Najlepszy odkurzacz to nie tylko taki, który oferuje dużą moc. Trwały…
Szukasz dobrej zmywarki? Sprawdź nasz TOP-10 polecanych zmywarek, w którym wybieramy najlepsze urządzenia na polskim…
Jeszcze niedawno cieszyliśmy się, jak podstawowy model serii EQ700 od Siemensa spadał cenowo do 3200…
Komentarze
Dzień dobry, jaką parownicę z małych i ręcznych może Pan teraz polecić?
Bardzo popularne są parownice Philipsa serii 5000 jak STH5030/80 , najlepszą na dziś jest Tefal DT9814 z uwagi na przyciąganie ubrań, ale to nie jest mały sprzęt.
Z małych polecam: Russell Hobbs Steam Genie 2 in 1 28370-56 .
Jaką parownicę ręczną do 400 zł pan poleca?
Philips GC810/20 najbardziej z małych i ręcznych.
ja mam parownice od 2 lat, taka do ubrań, od Ariete, sprzęt bardzo solidny się wydaje bo dzień w dzień w ruchu