, Amica Beko Bosch Co kupić? Electrolux Kuchnia Pozostali Samsung Siemens TOP, rankingi Whirlpool Zmywarki

Jaką zmywarkę kupić? TOP 10 (październik 2015)

fot. Artur Marciniec, Fotolia.com

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:

5 odpowiedzi na “Jaką zmywarkę kupić? TOP 10 (październik 2015)”

 1. karroryfer pisze:

  Dlaczego w tych zestawieniach są pierdoły które każdy sprawdza w 2 albo 3 kolejności ( jak no dokładne wymiary zwłaszcza głębokość albo marketingowe nazwy dodatkowych funkcji ) a brak rzeczy podstawowych
  a) informacja o dodatkowej gwarancji
  b) miejsce produkcji !
  c) kategoria cenowa ! – co z tego że zmywarka X ma jedno A + więcej skoro kosztuje 2 razy więcej = NIGDY się nie zwróci nawet w połowie ….

 2. slav pisze:

  a) każda ze zmywarek ma 2 lata gwarancji, sklepy pozwalają Ci dokupić więcej, ale to forma ubezpieczenia

  b) w dzisiejszych czasach nie ma to znaczenia. Ale jeśli chcesz wiedzieć, to Bosch (Polska, Rosja, Niemcy), Amica (projekt w Polsce, prod. w Turcji – zmywarki i lodówki, piekarniki – Polska), Beko (Turcja), inne marki – często Polska, albo Hiszpania, Włochy.

  c) tu się zgadzam, Bosch to ponad 2000 zł, równie dobra Amica 1699 około.

 3. 8000 pisze:

  Nie wyobrażam sobie bym nie miał zmywarki. Dla mnie jest to sprzęt niezbędny obok mikrofali i czajnika bezprzewodowego, 🙂

 4. WrednyCenzor pisze:

  Najlepsza zmywarka to taka, która zmywa. Niestety większość zmywarek to tylko odtłuszczacze i trzeba ręcznie myć naczynia zanim włoży się je do zmywarki.
  I nie piszę tu o przypadku wkładania brudnych naczyń z resztkami obiadu do zmywarki, bo wiadomo, że się zapcha, ale o opłukanych naczyniach – większość zmywarek nie domywa, bo są tak „eko” , że żałują wody i prądu. Klasa energetyczna? Kpina! Jak wam zmywarka nie domyje to i tak zmarnujecie 2x więcej prądu na ponowne zmywanie. Kostek do zmywarek, soli i nabłyszczacza używam wyłącznie markowych.
  Kierujcie się opiniami użytkowników, a nie opisami producentów. To porównanie powyżej jest bez sensu, bo nie informuje o najważniejszym – o zmywaniu!

 5. Monika pisze:

  Mam zmywarke od niedawna i przyznam, że zaoszczedziła mi dużo pracy i stresu. Nigdy w domu nie było chętnego na zmywanie, a dla mnie to było jak syzyfowa praca, bo raptem jedno znikało ze zlewu inne sie pojawiało. Kupiliśmy zmywarkę Electroluxa właśnie taka na 15 kompletów – do zabudowy, bo mężowi takie rozwiązanie się bardzo podobało. Teraz mogę spokojnie zmierać naczynia i garnki, a na noc wstawiam zmywarkę. Mam nawet szufladkę na sztudźce, a jak coś piekę to mogę umyć na niej nawet blachę z piekarnika. To dopiero wygoda.

Dodaj komentarz


reklama