, Amica Beko Bosch Gorenje Indesit Kuchnia Kuchnie i piekarniki MPM Pozostali TOP, rankingi

Jaką kuchenkę kupić? TOP 15 (lipiec 2015)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

6 odpowiedzi na “Jaką kuchenkę kupić? TOP 15 (lipiec 2015)”

 1. K.B pisze:

  Zdecydowanie wolę kuchenki elektryczne. Osobiście w domu mam taką www.tvokazje.pl/kuche…06389.html

 2. wella pisze:

  Kuchenkę mam teraz Amici i mogę z powodzeniem polecić. Przede wszystkim sprawdzona marka i dobre wykonanie w inoxie, elegancko i wszystko na swoim miejscu. Na dodatek ma dobrą płytę indukcyjną z możliwością gotowania na niej w brytfannach także zdecydowanie bdb imho.

 3. magdalena pisze:

  ja szukam własnie jakiejś dobrej kuchenki, myślę, że jakaś klasyczna chyba byłaby najbardziej odpowienia. Robie remont kuchni właśnie i chciałabym wymienić cały sprzęt, ta tutaj wygląda nawet ok. Ktoś moze polecić jakąś firmę?

 4. qwerty pisze:

  Jak kuchnia to tylko Amica – od lat robią najlepszy sprzęt w 100% produkowany w Polsce we Wronkach koło Poznania. Konkurencja ledwo dycha bo amica ma 86% udziałów w rynku… Brakuje tu 4 modeli amici zamiast szrotu rusko-chińskiego MPM i tureckiego Beko.

  • petronelka80@wp.pl pisze:

   Ostatnio jak kupiłem lodówkę AMICA po rozpakowaniu okazało się, że drzwi dolnej komory się nie zamykają bo wystają (nie wiem jak to się fachowo nazywa) „rury od agregatu” :))) zrozumiałbym wadę ukrytą, ale takie coś opuściło fabrykę ??? :)) poza tym słyszałem, że produkcja we Wronkach w Polsce to już historia…

Dodaj komentarz


reklama