, Co kupić? Czystość Odkurzacze Poradniki

Jaki odkurzacz dla alergika? Filtr HEPA to nie wszystko!

odkurzacz dla alergika
Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Jaki odkurzacz dla alergika? Filtr HEPA to nie wszystko!”

 1. Tomasz pisze:

  dla alergika: tylko i wyłącznie odkurzacz centralny

 2. karol pisze:

  Nie wiem czy to Pan Krzysztof jest autorem artykułu ale jeżeli tak to poprosiłbym o kilka słów na temat Thomas Cycloon Hybrid. Czytałem recenzje i cena do jakości wygląda zachęcająco. Pozdrawiam 🙂

 3. Paula pisze:

  Ja jako alergik mam odkurzacz do podlog automatyczny i odkurzacz ręczny do kanap i pościeli. Ten drugi Sofie jest łatwy w obsłudze i do czyszczenia. Posiada te filtry HEpa a dzieki lampie UV przeprowadza dezynfekcję. Bez tego kurz jest wszędzie

 4. kama pisze:

  A co sądzicie na temat odkurzaczy bez workowych Hoover? Czy są rzeczywiście takie nowoczesne jak się mówi? Podobno tego typu odkurzacze zbiorą nawet sierść psa i kota, z czym właśnie mamy najgorsze problemy.

 5. yogi pisze:

  Dla alergików koniecznie tylko odkurzacz z pojemnikiem na wodę. Wszystkie świństwa się utopią i wylatuje czyściutkie powietrze. Żadne tam HEPA nie pomogą. Przez wodę nic się nie prześliźnie.

 6. joozef pisze:

  a ja miałem już dość zabawy z workami. Co kupiłem odkurzacz, to po roku-dwóch worków do niego nie bylo. Albo „unwiersalne” (badziewie) albo zabawa, żeby dopasować.

  Kupiłem zelmer ceres 2000. Bez worka. Otwieram pojemnik i śmieci się wysypuja do pojemnika na śmieci. Fakt, jeżli na się w domu kobiety o długich wlosach – trzeba te wlosy z separatora w pojemniku wygrzebać. A filtr HEPA – jesli kogoś stać – wymieniać, jeśli nie – wystarczy wytrzepać, a „czyściochy” moga go wypłukać.
  I w nosie mam, czy jakieś worki ktoś produkuje, czy zmienił koncepcje mocowania, czy za male, czy pękają itd.

  Nikt mnie workami szantażować już nie będzie.
  Pozdrawiam i życzę uśmiechu także podczas odkurzania 🙂

 7. weronika pisze:

  Dla alergików koniecznie odkurzacz z workiem, inne rodzaje wymagają dużego zachodu przy eksploatacji oraz z zaawansowanym filtrem HEPA. Dzięki temu oczyścimy Nasze mieszkanie z drobinek pyłu, kurzu i zanieczyszczeń, które tak często są powodem alergii.

  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz


reklama