,

Jaką zmywarkę kupić? Wybieramy 7 dobrych zmywarek wolnostojących

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

Komentarze: 6

UWAGA: Komentarze nie na temat, personalne, obraźliwe będą kasowane.
Nie karmić trolli - do frustracji i zagłodzenia trolla doprowadzisz nie reagując na jego komentarze.
 1. Muzyk., :

  Oj litości, zmywarka to komfort, a nie oszczędność, ile razy trzeba użyć zmywarki żeby zaoszczędzić? Przecież 1000-1500PLN to np. 1000m3 wody- kiedy niby zmywarka tyle zaoszczędzi żeby jej zakup się zwrócił? To tak jak z autem- ja jeżdżę komfortowo, ale splalanie= 12l/100km, a kolega jeździ oszczędnie, bo mu pali tylko 6l/100km, ale jak wsiadł do mojego to zrozumiał, że spalanie to nie wszystko.

 2. Muzyk., :

  P.S. A pamiętajcie, że chemia do zmywarek jest droższa niż ludwik, pur, czy inny morning fresh.

 3. Mac, :

  Beznadziejne porównanie. Zmywarka do zlewu(ręcznie) to jak samochód albo spacer (oczywiście w deszczu).

 4. anka, :

  No jako mloda mama, która codziennie ma górę naczyń do zmycia śmiem jednak zaryzykowac stwierdzenie że zmywarka to jednak oszczędności- czasu. Znajdź mi młodą mamę która tego nie doceni ;)

 5. Beata Kurgan-Bujdasz, :

  W przyszłym roku planuję zmieniać kuchnię na taką podwymiar i wszystkie sprzęty zabudować. Na razie się rozglądam na rynku i orientuję w temacie. Electro.pl ma fajne sprzęty pod zabudowę. Dziękuję za wskazówki.

 6. Elizabeth, :

  Ja bym na waszym miejscu przyjrzała się zmywarkom od Amici. One wcale nie kosztują jakoś strasznie wiele, a są równie dobre. Jest model np ZWM 646BE o zwiększonej pojemności 14 litrów, wskaźnikiem braku soli regeneracyjnej czy regulowanymi kosztami i myciem strefowym. Dla mnie super rozwiązania.


REKLAMA